Blog

Mladšie mini nestačili na BAM Poprad

Playoff – 11.05.2019 – Poprad

Mladšie mini žiačky

V sobotu 11.5.2019 čakali mladšie mini prvé dva zápasy PLAY OFF v Poprade. Prvý zápas sa od samého začiatku vyvíjal v náš prospech. Súperkám nedali naše dievčatá ani na chvíľu šancu dostať svoj tím do vedenia. Až prišla pre nás nešťastná koncovka zápasu, ktorú sme totálne nezvládli. Vyčerpanosť a hlavne chyby v rozohrávke nás pripravili o cenné víťazstvo. Posledné 2 minúty zápasu trvali pre nás večnosť a inkasovali sme počas nich 14 bodov (všetky len od dvoch dominantných popradských hráčok). Konečný výsledok 55 : 50 (po štvrtinách 10:23, 15:8, 10:10, 20:9).

Najlepšie strelkyne zápasu: Duháňová 14b, Havranová 9b, Pjatáková 6b

Do zjavne unaveného druhého zápasu vstupovali naše dievčatá s veľkým odhodlaním a snahou podať výkon vyrovnaný výkonu v úvodnej časti prvého zápasu. Možnosť striedať len jednu hráčku v každej štvrtine a rýchle útoky Popradčaniek nás vyčerpali natoľko, že sme nedokázali súpera ubrániť a aj smolnou streľbou z našej strany zvrátiť výsledok v náš prospech. Napriek prehre aj v druhom zápase 44 : 35 (16:9, 4:2, 12:4, 12:10) sme ukázali niekoľko pekných akcií a podali zopár skvelých individuálnych výkonov.

Najlepšie strelkyne zápasu: Duháňová 17b, Havranová 6b, Pjatáková 6b

PO BAMP_01 PO BAMP_02 PO BAMP_03 PO BAMP_04 PO BAMP_05 PO BAMP_06 PO BAMP_07 PO BAMP_08 PO BAMP_09 PO BAMP_10