Blog

U14 s výhrou i prehrou

Po obrovskej zápasovej pauze sa dievčatá na zápas veľmi tešili i obávali. Úvod prvého zápasu bol vynikajúci, keď už po pár minútach svietilo na tabuli 8:0. Výborný prvý polčas však nezaskočil len súperky, ale zrejme aj domáce hráčky … tretia štvrtina bola z našej strany veľmi slabá, nevedeli sme sa presadiť v útoku, v obrane sme reagovali neskoro, hluché miesta našej koncentrácie súper trestal ľahkými košmi. Poslednú štvrtinu už hráčky reagovali na pokyny a zápas dohrali s úspešným koncom.

V druhom zápase sme sa trápili so streľbou, prihrávkou a pod prehru sa podpísalo veľké množstvo zbytočne stratených lôpt. Až v poslednej štvrtine sa nám začalo dariť strelecky, no na víťazstvo to už nestačilo.

ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa – BAM Poprad 41 : 27 ( 17:4, 10:4, 3:11, 11:8)
Kalakajová 10, Kandráčová 10, Hnátová A. 7, Hnátová J. 5, Mezešová 4, Krulčíková 2, Vojtek 2, Tulková 1

ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa – BAM Poprad 36 : 39 ( 9:12, 7:11, 5:8, 15:8)
Tulková 9, Kandráčová 7, Kalakajová 6, Mezešová 5, Krulčíková 4, Hnátová J. 3, Schultzová 2