Blog

Aktívna obrana a vzájomná spolupráca

Liga – 8.12.2018 – Bardejov

Mladšie mini žiačky

A. Bednárová, trénerka: „Tretím zápasom mladších mini v tohoročnej sezóne a zároveň posledným v tomto kalendárnom roku, bol zápas s tímom z Bardejova na palubovke súpera. Tohto súpera dôverne poznáme – pravidelne sa stretávame na rôznych turnajoch, a naše vzájomné stretnutia sú vždy vyrovnané a plné emócií a bojovného ducha. Ani teraz tomu nebolo inak.
Prvá štvrtina skončila rozdielom len 5 bodov v náš prospech a posledná štvrtina remízou. Zápas sa teda logicky lámal v druhej a tretej štvrtine, kde naše dievčatá dokázali aktívnou obranou a vzájomnou spoluprácou v nej ubrániť nápor súperiek,  obrátiť hru a úspešne zakončiť. Veľká bojovnosť a túžba vyhrať nad vyrovnaným súperom hnali naše dievčatá až do konca zápasu.
Konečný výsledok 25:58 bol pre nás viac než dobrý. Je to pre mňa, aj pre dievčatá zatiaľ najkrajšia výhra.“

Zápas 5×5

BKM Bardejov – ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa 25 : 58 (17:36)
Najlepšie strelkyne: T. Duhaňová 12b, S. Gontkovičová 12b, M. Havranová 10b, S. Vojtek 10b